Добродојдовте во Conrad
Вашата кошница
0 Прод. | 0,00 ден.


Дирекција:
Ул."Коле Неделковски" бр.22
1000 Скопје
Тел/факс:
00 389 (2) 3 118 333

Бркач на кучиња

Кат.бр. 672109
1.829,00 ден. Не е испорачливо!
вклуч. ДДВ/не вклуч. трошоци на на праќање
Количина:

Оцена: (гласај »)

Ултрасоничен звучник на батерии за тренирање и бркање на животни. Можност за подесување на фреквенција. Нарачката ќе ја добиете во една од следните бои: сина,жолта или црна. Бојата не се бира.

Технички податоци:
Димензии: (Д x Ш x В) 120 x 59 x 33 mm
Јачина: 105 dB
Интервал: -
Растојание на употреба: до 40 m²
Фреквенција: подесување од 3 до 27 kHz
Температура на работа: од 10 до +40 °C
Напон: 9 V/DC (1x батерија,ве молиме нарачајте посебно)
Погоден за: внатрешна или надворешна употреба
Тежина: 100 грама

Вклучено во испорака:
Ултрасоничен звучник (1)

Опрема:
*

Карактеристики:
*

Купувачите кои го погледаа овој производ се исто така заинтересирани и за:
Ултразвучен бркач на животни, Kemo Electronic Бркач на мачки и кучиња Ултразвучен уред против кучешки лаеж БРКАЧ НА МАЧКИ И КУЧИЊА
2.006,00 ден.
1.829,00 ден.
3.599,00 ден.
3.363,00 ден.
Повеќе »Повеќе »Повеќе »Повеќе »
Оцена:
Za oddajo glasu kliknite na zvezdico!
Сите цени се со вклучен ДДВ 18%. Трошоците за праќање на робата не се вклучени во цената.
Дознајте информации за залиха на производите во Скопје на conrad@conrad.mk. Кoнтакт телефон: 02 3 118 333.