Добродојдовте во Conrad
Вашата кошница
0 Прод. | 0,00 ден.


Дирекција:
Ул."Коле Неделковски" бр.22
1000 Скопје
Тел/факс:
00 389 (2) 3 118 333

ПОВТОРНО ПОЛНИВА БАТЕРИЈА AKU 10,8 V/1,3 AH LI-ION

Кат.бр. 821568
3.245,00 ден. Не е испорачливо!
вклуч. ДДВ/не вклуч. трошоци на на праќање
Количина:

Оцена: (гласај »)

*

Технички податоци:
Капацитет на повторно полнива батерија: 1.3 Аh
Големина на батерии и акумулатори: специјална батерија
Технологија на батерии и акумулатори: LiIon
Погоден за: бежичен шрафцигер TOOLCRAFT DD10, 8VLI 82 15 61
Тип (тип на производител): 821 568Напон (V/DC): 10,8 V
Повторно полнење: да

Вклучено во испорака:
*

Опрема:
*

Карактеристики:
*

Купувачите кои го погледаа овој производ се исто така заинтересирани и за:
СОЛАРЕН ПОЛНАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН
3.154,00 ден.
Повеќе »
Оцена:
Za oddajo glasu kliknite na zvezdico!
Сите цени се со вклучен ДДВ 18%. Трошоците за праќање на робата не се вклучени во цената.
Дознајте информации за залиха на производите во Скопје на conrad@conrad.mk. Кoнтакт телефон: 02 3 118 333.