Добродојдовте во Conrad
Вашата кошница
0 Прод. | 0,00 ден.


Дирекција:
Ул."Коле Неделковски" бр.22
1000 Скопје
Тел/факс:
00 389 (2) 3 118 333

БАТЕРИЈА 18 V/1,3 AH LI-ION TOOLCRAFT

Кат.бр. 821569
5.428,00 ден. Не е испорачливо!
вклуч. ДДВ/не вклуч. трошоци на на праќање
Количина:

Оцена: (гласај »)

*

Технички податоци:
Капацитет на батерија: 1,3 Ah
Големина: специјална батерија на полнење
Тип: LiIonПогоден за: TOOLCRAFT cordless percussion drillDD18VLI, 82 15 63
Тип: 821.569
Напон: 18 VБатерија: даНапон: 18 V

Вклучено во испорака:
*

Опрема:
*

Карактеристики:
*

Купувачите кои го погледаа овој производ се исто така заинтересирани и за:
ПОВТОРНО ПОЛНИВА БАТЕРИЈА AKU 10,8 V/1,3 AH LI-ION БАТЕРИЈА - 18 V NICD
3.245,00 ден.
3.304,00 ден.
Повеќе »Повеќе »
Оцена:
Za oddajo glasu kliknite na zvezdico!
Сите цени се со вклучен ДДВ 18%. Трошоците за праќање на робата не се вклучени во цената.
Дознајте информации за залиха на производите во Скопје на conrad@conrad.mk. Кoнтакт телефон: 02 3 118 333.